مصاحبه سوران لطفی، عضو انجمن صنفی معلمان مریوان در رابطه با آخرین وضعیت شعبان محمدی

سوران لطفی، عضو انجمن صنفی معلمان مریوان در رابطه با آخرین وضعیت شعبان محمدی گفت: آقای محمدی درگیر ناراحتی معده و خونریزی روده هستند به طوری که حتماً باید دارو مصرف کنند.

به دنبال بازداشت «شعبان محمدی» از اعضای انجمن صنفی معلمان توسط نیروهای امنیتی که هفته گذشته صورت گرفت؛ سوران لطفی، عضو انجمن صنفی معلمان مریوان در رابطه با آخرین وضعیت آقای محمدی به خبرنگار دیده‌بان ایران گفت: شعبان محمدی عضو هیئت مدیره انجمن صنفی معلمان استان کردستان یک هفته قبل بازداشت شده است و تاکنون مقامات مربوط هیچ پاسخی در این رابطه به ما نداده اند.

عضو انجمن صنفی معلمان مریوان درباره بیماری شعبان محمدی اظهار کرد: آقای محمدی درگیر ناراحتی معده و خونریزی روده هستند به طوری که حتماً باید دارو مصرف کنند.

او اضافه کرد: شعبان محمدی طی این مدت 3 بار توانسته با خانواده خود تماس بگیرد که در آخرین تماس خود از وضعیت بد بازداشتگاه و عدم رسیدگی به وضعیت بیماری خود شکایت داشت.

لطفی درباره اتهامی که به شعبان محمدی نسبت داده شده، اظهار کرد: اتهامی که به آقای محمدی نسبت داده شده؛ اقدام علیه امنیت ملی است در صورتی‌که او فقط یک فعال صنفی معلمان است و خواسته اش همان است که طی ماه های گذشته معلم های سراسرکشور مطالبه می کنند.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت عضو «شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران» گفت: دادستان مریوان برای آقای محمدی یک قرار بازداشت 30 روزه صادر کرده است که باید ببینیم بعد ازاین 30 روزه آیا قرار بازداشت تمدید خواهد شد و یا به قرار وثیقه رضایت خواهند داد!

192 thoughts on “مصاحبه سوران لطفی، عضو انجمن صنفی معلمان مریوان در رابطه با آخرین وضعیت شعبان محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.