بیانیه ی کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز به خاطر سال نو تحصیلی

 

همکاران گرامی، دانش آموزان عزیز و اولیاء محترم               

سال تحصیلی گذشته با همه محدودیت ها و محرومیت ها با تلاش همکاران گرامی و همت دانش آموزان عزیز به پایان رسید .

اکنون در آستانه سال جدید تحصیلی هستیم در حالی که بیماری کرونا ادامه دارد و هیچگونه روش تشخیصی و درمانی موثر نیز برای آن وجود ندارد . و تنها راه پیشگیری از گسترش آن عدم حضور در اجتماعات است .

لذا جهت حفظ سلامت همکاران ، دا نش آموزان و خانواده های ان ها ، خواسته های خود را به شرح ذیل اعلام می داریم .

۱- با توجه به ویژگی های فرهنگی استان لرستان هنوز هم شاهد برگزاری دور همی ها ، مهمانی های جمعی ، مراسم عروسی و ترحیم می باشیم و هر گونه بازگشایی حضوری مدارس هم مکمل این روند بوده و سلامت مردم را به مخاطره می اندازد .
لذا از مدیر کل محترم آ پ لرستان و مسئولان منطقه ای در خواست می کنیم از هر گونه تصمیم نسبت به آموزش حضوری در طول سال تحصیلی خود داری نمایند و آموزش صرفا از طریق مجازی صورت گیرد .

۲- با توجه به تصمیم وزارت بر آغاز سال تحصیلی از پانزدهم شهریور لازم است پانزده روزی که به سال تحصیلی اضافه شده برای معلمان اضافه تدریس پرداخت شود .
۳- انتظار داریم امکانات لازم جهت آموزش مجازی در اختیار معلمان و دانش آموزان قرار گرفته و در مناطق محروم و روستایی که دانش آموزان قادر به تهیه لب تاب نیستند این وسیله به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار گیرد .
۴- بعد از گسترش کرونا شاهد آن هستیم که جمعی از فعالان صنفی هنوز هم دربند هستند .لذا یاد اوری می کنیم مهمترین درخواست فرهنگیان آزادی معلمان زندانی است و اعلام می کنیم هر تهدیدی که سلامت آن ها را به مخاطره اندازد .مسئولیتش به عهده مسولین ذیربط می باشد

کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز
۹۹/۶/۱۶

372 thoughts on “بیانیه ی کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز به خاطر سال نو تحصیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.