بیانیه ی کانون صنفی فرهنگیان اصفهان / برای دانش آموزان

⛔️ محکوم کردن رفتار غیر اخلاقی و ناشایست میدان با دانش آموزان یزد و….

🔅 به نام خداوند جان و خرد 🔅

✍️ ملت آزاده وسرافراز ایران اسلامی

✅ تا آنجا که عقل امتداد پیدا می کند کلید واژه خشونت صرفاً در نظام های توتالیتر معنا می یابد و زمانی محقق می شود که ترس به عنوان یک مستشار بد ، نیرو های میدان و حافظان نظام را محاصره کند.
✅دراین هنگام فرم آرمانی و دلخواه خود را با توجه به بیماری حس نسبت از دست می دهند و با غلبه بی خردی بر خردورزی موازنه قدرت را به نفع معترضین بهم می ریزند و خشونت هویدا می شود!
در روز های اخیر دانش آموزان معترض در چند استان و شهرستان، اعتراض مدنی و مدرن خود را نسبت به برگزاری امتحانات حضوری آنهم مطابق با اصل ۲۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی اعلام می کنند که ناباورانه در اداره ی فرهنگ با تهدید باتوم داران بی فرهنگ مواجه می شوند و مورد ضرب و شتم و اهانت قرار می گیرند!!
⁉️ سؤال این است که این گونه رفتار با جوانان و نوجوانان با کدام آموزه های دینی‌واسلامی همخوانی دارد؟
⁉️ آیا برنامه ای برای نور تاباندن به دخمه های هزار توی پیچ در پیچ ندارید؟ چگونه می پذیرید و اجازه می دهید با فرزندان خود و ملت بزرگ ایران این گونه رفتار کنند؟

⛔️ نظریه پردازان خشونت بدانند که صدای دانش آموزان معترض طنین انداز شد و در این برهه از زمان بازنده واقعی شدید. سعی کنید خود را از این بحران ناهنجار نجات دهید.
⛔️ ما با محکوم کردن این گونه رفتارهای غیر اخلاقی و ناشایست و دور از انسانیت از مسئولین امر می خواهیم با پیگیری این موضوع وبرخورد قاطع با مسببین آن، سرنوشت آینده سازان این مرز و بوم را با سرنوشت معلمان گره نزنید که دود غلیظ آن در آینده ای نزدیک در چشم خودتان فرو خواهد رفت. رفتار مدنی ، پاسخ مدنی و شایسته می طلبد نه تیر ،تفنگ ،باتوم و ابزار قهرآمیز.

جان پرورست قصه ارباب معرفت
رمزی برو بپرس و حدیثی بیا بگو

🔶️ کانون فرهنگیان استان اصفهان

🔶️ مجمع فرهنگیان استان اصفهان

 

1 thought on “بیانیه ی کانون صنفی فرهنگیان اصفهان / برای دانش آموزان

  1. zovre lioptor

    Its fantastic as your other articles : D, appreciate it for posting. “Reason is the substance of the universe. The design of the world is absolutely rational.” by Georg Wilhelm Friedrich Hegel.

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.