بیانیه ی کانون صنفی فرهنگیان اصفهان / برای دانش آموزان

⛔️ محکوم کردن رفتار غیر اخلاقی و ناشایست میدان با دانش آموزان یزد و….

🔅 به نام خداوند جان و خرد 🔅

✍️ ملت آزاده وسرافراز ایران اسلامی

✅ تا آنجا که عقل امتداد پیدا می کند کلید واژه خشونت صرفاً در نظام های توتالیتر معنا می یابد و زمانی محقق می شود که ترس به عنوان یک مستشار بد ، نیرو های میدان و حافظان نظام را محاصره کند.
✅دراین هنگام فرم آرمانی و دلخواه خود را با توجه به بیماری حس نسبت از دست می دهند و با غلبه بی خردی بر خردورزی موازنه قدرت را به نفع معترضین بهم می ریزند و خشونت هویدا می شود!
در روز های اخیر دانش آموزان معترض در چند استان و شهرستان، اعتراض مدنی و مدرن خود را نسبت به برگزاری امتحانات حضوری آنهم مطابق با اصل ۲۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی اعلام می کنند که ناباورانه در اداره ی فرهنگ با تهدید باتوم داران بی فرهنگ مواجه می شوند و مورد ضرب و شتم و اهانت قرار می گیرند!!
⁉️ سؤال این است که این گونه رفتار با جوانان و نوجوانان با کدام آموزه های دینی‌واسلامی همخوانی دارد؟
⁉️ آیا برنامه ای برای نور تاباندن به دخمه های هزار توی پیچ در پیچ ندارید؟ چگونه می پذیرید و اجازه می دهید با فرزندان خود و ملت بزرگ ایران این گونه رفتار کنند؟

⛔️ نظریه پردازان خشونت بدانند که صدای دانش آموزان معترض طنین انداز شد و در این برهه از زمان بازنده واقعی شدید. سعی کنید خود را از این بحران ناهنجار نجات دهید.
⛔️ ما با محکوم کردن این گونه رفتارهای غیر اخلاقی و ناشایست و دور از انسانیت از مسئولین امر می خواهیم با پیگیری این موضوع وبرخورد قاطع با مسببین آن، سرنوشت آینده سازان این مرز و بوم را با سرنوشت معلمان گره نزنید که دود غلیظ آن در آینده ای نزدیک در چشم خودتان فرو خواهد رفت. رفتار مدنی ، پاسخ مدنی و شایسته می طلبد نه تیر ،تفنگ ،باتوم و ابزار قهرآمیز.

جان پرورست قصه ارباب معرفت
رمزی برو بپرس و حدیثی بیا بگو

🔶️ کانون فرهنگیان استان اصفهان

🔶️ مجمع فرهنگیان استان اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.