بیانیه کانون صنفی معلمان خوزستان در خصوص تبعیض علیه معلمان مهرآفرین

اینکه بعد از ۱۳ سال وعده های دروغ و توخالی در خصوص رتبه بندی معلمان مبلغی را بصورت نیم بند و علی الحساب برای معلمان واریز کردند و دسته ای دیگر را بر خلاف قانون از آن بی بهره نمودند تبعیضی ناروا و ظلمی آشکار می باشد .

کانون صنفی معلمان که متعلق به همه معلمان می باشد به هیچ عنوان این ظلم آشکار را بر نمی‌تابد و در ابتدا از نمایندگان و مسئولین میخواهد که اشتباه صورت گرفته را اصلاح و حق ضایع شده آنها را به سرعت پرداخت کنند تا در آغاز سال تحصیلی با روحیه و بدون دغدغه به امر آموزش فرزندان ایران زمین بپردازند.

کانون صنفی معلمان خوزستان, ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه در حق معلمان مهر آفرین و عدم تبدیل وضعیت آنان با داشتن سابقه زیاد و اجحاف صورت گرفته علیه آنها، از همه ظرفیت های خود جهت احقاق حقوق آنها استفاده خواهد کرد .
ایجاد تفرقه و دو دستگی و تمایز بین شاغلان یک صنف صدمات جبران ناپذیری به سیستم آموزش وارد خواهد کرد که تبعات آن دامنگیر کل نظام تعلیم و تربیت و نسل های آینده خواهد بود.

کانون صنفی معلمان استان خوزستان

پانزدهم شهریور۱۴۰۰

6 thoughts on “بیانیه کانون صنفی معلمان خوزستان در خصوص تبعیض علیه معلمان مهرآفرین

 1. baccaratsite

  It’s too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site baccaratsite and leave a message!!

  Reply
 2. marizon ilogert

  Hello there! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me of my old room mate! He always kept chatting about this. I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read. Many thanks for sharing!

  Reply
 3. Pingback: ชั้นวางสินค้าอุตสาหกรรม

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *