#بیانیه کانون صنفی فرهنگیان #گیلان پیرامون اعتصاب غذا #محمد_علی_زحمتکش

به نام خداوند جان و خرد

محمد علی زحمتکش کنشگر صادق و جانباز جنگ و بازرس انجمن صنفی معلمان فارس نهمین روز اعتصاب غذا را در زندان عادل آباد شیراز پشت سر نهاده است. زحمتکش معلمی است صادق، شریف و با قلمی صمیمانه که مجموعه داستان های نوشتاری او صفا و صمیمیت این کنشگر بی ادعا را به درستی می نماید. خواسته او کاملا صنفی و قانونی است و انتظار می رود دست اندرکاران امر با در نظر گرفتن شرایط جسمی این جانباز جنگ از به وجود آمدن خطر جسمی جدی برای او و عواقب خطرناک بعدی آن جلوگیری به عمل آورند. آنان که زحمتکش را می شناسند به نیکی می دانند که او برای خواسته های قانونی صنفی خود همه مشقت ها و رنج ها را به جان می خرد و با توجه به اثرات شیمیایی بر بدن بیمارش، این موضوع موجب عمق نگرانی خانواده و کنشگران صنفی شده است.
کانون صنفی فرهنگیان گیلان ضمن استقبال از آزادی کنشگران صنفی شیراز انتظار دارد، مقامات قضایی و امنیتی استان فارس، با توجه به شرایط حاد این معلم زحمتکش هر چه زودتر شرایط آزادی او را فراهم آورند.

کانون صنفی فرهنگیان گیلان

۱۵ تیر ۱۴۰۱

 

1 thought on “#بیانیه کانون صنفی فرهنگیان #گیلان پیرامون اعتصاب غذا #محمد_علی_زحمتکش

  1. baccaratcommunity

    Of course, your article is good enough, baccaratcommunity but I thought it would be much better to see professional photos and videos together. There are articles and photos on these topics on my homepage, so please visit and share your opinions.

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *