بیانیه کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز در اعتراض به برخوردهای غیر قانونی با اسماعیل عبدی

 

به نام خداوند جان و خرد!

فرهنگیان، دانش آموزان و مردم شریف ایران

با تبریک سال نو و با آرزوی سالی پر ازمهر و صفا

اسماعیل عبدی معلم سرافراز و کنشگر صادق در حالی که دوره زندان ۵ ساله اش را سپری نمود ، بدون هیچ دلیل قانونی پرونده ای دیگر برای ایشان گشوده شد و یک سال دیگر هم حبس او در زندان اوین استمرار یافت .

متاسفانه ایشان حدود دو هفته است که بعد از انتقال به کلانتری ها و بازداشتگاه های مختلف به زندان دیگری منتقل شده اند و بدون رعایت ” قانون تفکیک جرائم ” در کنار زندانیان قاتل ،دزد قاچاقچی مواد مخدر و جرایم از این دست ، در محیطی آلوده در این شرایط کرونایی، دوران سختی را سپری می کند.

کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز ضمن محکوم کردن برخوردهای غیر انسانی و عدم توجه به قانون تفکیک جرائم، این اقدام مسئولان زندان اوین را توهین آشکار به جامعه فرهنگیان می داند .

لذا از مسئولان قضایی در خواست می نماید روشی دیگر در رسیدگی به پرونده را مد نظر قرار داده و موجبات آزادی ایشان را فراهم نمایند.

همچنین انتظار می رود پرونده های باز سایر فرهنگیان زندانی را مختومه اعلام نموده و به نداهای حق و حق طلبی فرهنگیان پاسخ مثبت دهند

کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز
1400/1/2

 

1 thought on “بیانیه کانون صنفی فرهنگیان الیگودرز در اعتراض به برخوردهای غیر قانونی با اسماعیل عبدی

  1. zovre lioptor

    This is really interesting, You are a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your web site in my social networks!

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.