بیانیه‌ی انجمن فرهنگیان هرسین همگام با #شورای_هماهنگی_تشکلهای_صنفی_فرهنگیان ایران روز سه شنبه ۱۲ مهرماه در مدارس اعلام اعتصاب می‌کنیم

بیانیه‌ی انجمن فرهنگیان هرسین
همگام با #شورای_هماهنگی_تشکلهای_صنفی_فرهنگیان ایران روز سه شنبه ۱۲ مهرماه در مدارس اعلام اعتصاب می‌کنیم

🔸#انجمن_فرهنگیان_هرسین همراه با انسان های سراسر جهان ، عالمانه و از روی خرد به حاکمیت اعلام می کند: این رویه ی سبعانه ای که این روزها پیشه ی خود ساخته اید و از روی عجز و نابخردی به استمرار آن اصرار می ورزید ، روندی است روبه انحطاط و زوال.

🔸امروز خیابان های ایران راه تازه ای برای بشریت گشوده که تنوع ، تکثر و اختلاف ، تبدیل به یک نام شکوهمند شده است: « مردم».

🔸آنچه براستی در ایران این روزها تبلور یافته مردم اند ، نامی که تمامی قدرت با تمام ساز و برگش از آن ترسیده و جز تفنگ و فرمان کشتار ابزاری در برابر آن ندارد.

🔸نیک بدانید ، نه زبان ، نه قومیت ، نه مذهب ، نه قدرت بیرونی، هیچ کدام توان ساختن این قدرت شالوده شکن از جوانان و نوجوانان عصیانگر ایرانی نداشته و نخواهند داشت !

🔸جز یک حاکمیت قداره بند که نشانگان آن سرکوب ، غارت ، زندان ، قتل و فرایند فرودست سازی در ابعاد وسیع جامعه بوده است.

🔸ما به شما از روی عقلانیت و داده های علمی و تجربی هشدار می دهیم: نه در حوزه فردی و نه در حوزه اجتماعی هیچ امری سرکوب نخواهد شد ، بلکه تبدیل به انباشت عصیان و خودآگاهی بنیان براندازی خواهد شد که جز آزادی و زیبایی و زندگی به بار نخواهد آورد.

🔸«زن ، زندگی ، آزادی» این نشانگان هستی بخش ، برای شما فقط « کالا» هستند برای انباشت سرمایه و استعمار ، اما برای مردم نماد همبودگی و همبستگی ملی و جهانی.

🔸پرسش : غایت دولت چیست؟
شما هر جوابی دارید به ارزنی نیرزد، نه تحقق آزادی است و نه امنیت و برابری .
آری ، همگان عینیت غایت دولت و حکمرانی شما را احساس کردند و آن را در این روزهای خفقان و سنگدلی شما آموختند : بقا به قیمت ریختن خون انسان !!!

🔸این مردم ، زندگی می خواهند شما در حال کشتن آن هستید. این مردم امر زیبا می خواهند، که شما فقط زشتی و مرگ زیبایی را رقم زده اید !!! این مردم آزادی می خواهند ،که شما فقط اسارت دارید.

🔸گرچه اراده کرده اید هر کنش منجر به زندگی ، زیبایی و آزادی را با به تعلیق در آوردن اخلاق و قانون و …سلاخی کنید اما ، همگام با #شورای_هماهنگی_تشکلهای_صنفی_فرهنگیان ایران روز سه شنبه ۱۲ مهرماه را اعتصاب در مدارس اعلام می کنیم.

⭕️ جانا روا نباشد خونریز را حمایت ‼️

انجمن فرهنگیان هرسین
دهم مهرماه ۱۴۰۱

#قیام_ژینا
#مهسا_امینی
#زن_زندگی_آزادی
#ژینا_امینی
#ژن_ژیان_ئازادی

🔹🔹🔹

لطفا عضو کانال شورا شوید و کانال را به دانش‌آموزان، اولیا و همکاران معرفی نمایید 👇👇👇

🆔 @kashowra

دریافت اخبار از طریق آیدی زیر 👇👇👇

@kashowranews

7 thoughts on “بیانیه‌ی انجمن فرهنگیان هرسین همگام با #شورای_هماهنگی_تشکلهای_صنفی_فرهنگیان ایران روز سه شنبه ۱۲ مهرماه در مدارس اعلام اعتصاب می‌کنیم

 1. zmozero teriloren

  You completed various good points there. I did a search on the matter and found most people will go along with with your blog.

  Reply
 2. Pingback: ป้ายโฆษณา

 3. atarax recomendado por especialistas en Ecuador

  I do trust all the concepts you’ve offered in your post.
  They’re very convincing and can certainly work. Nonetheless,
  the posts are too short for starters. May you please lengthen them
  a little from subsequent time? Thank you for the post.

  Reply
 4. Pingback: รับทำเว็บไซต์ WordPress

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *