بن بست سناریوی نخ نمای اطلاعاتی با مقاومت درخشان فعالین کارگری و معلمی زندانی

کارگر و معلم زندانی آزاد باید گردد

وضعیت بلاتکلیفی فعالین کارگری و معلمی زندانی در شرایطی که بازجویی های آنان به پایان رسیده و سناریوی نخ نمای اطلاعاتی با مقاومت درخشان آنان بکلی بی اثر شده، به روشنی ماهیت ضد کارگری موج بازداشت و پرونده سازی صورت گرفته را روشن می کند. نهادهای اطلاعاتی و امنیتی خود بهتر از همه می دانستند و می دانند که هیچ ارتباطی میان کارگران و معلمان بازداشت شده و هیچ دولت و نهاد دولتی ای در هیچ کشوری از جهان هرگز وجود نداشته و “توطئه” ای در میان نبوده است. آنها صرفا دنبال بهانه ای بودند تا در شرایطی که چاقوی تیز جراحی اقتصادی را بر گلوی مزد و حقوق بگیران جامعه تیزتر کرده بودند، مطالبه گران پیگیر کارگری و نمایندگان شجاع و مستقل کانون های صنفی معلمان را به اسارت ببرند تا امکان همگرایی و هم افزایی کارگران و معلمان در جامعه کارگری را هر چه بیشتر تضعیف نمایند و ارتباط طبیعی میان فعالین کارگری و حامیان جنبش های کارگری و سندیکاهای کارگری و معلمی را جرم انگاری کنند. اما تداوم پیگیر و موثر مطالبه گری فعالین سندیکایی و معلمی و نیز حمایت های گسترده سندیکاها و تشکل ها و فعالین مستقل کارگری در عرصه بین المللی تا همینجا نشان داده است که سرکوب ها در همین دو زمینه هم به نتیجه ای نرسیده و عقیم مانده است.

#رضا_شهابی، فعال و عضو هیات مدیره #سندیکای_کارگران_شرکت_واحد_اتوبوسرانی_تهران_و_حومه با وجود نیاز فوری به درمان در خارج از زندان بدنبال ۴۲روز اعتصاب غذا، و علیرغم پایان بازجویی، در چهارمین ماه اسارتش همچنان در بند ۲۰۹ زندان اوین به شکل بلاتکلیف در حبس به سر میبرد.
#حسن_سعیدی، فعال سندیکای شرکت واحد، پس از بازداشت در ۲۸اردیبهشت و بازجویی های طولانی و پی در پی و ۳۹ روز اعتصاب غذا با آن که آخرین دفاع از وی در هفتم شهریور به انجام رسیده همچنان به صورت بلاتکلیف در زندان است.
#کیوان_مهتدی، نویسنده و مترجم، با این که هیچ جرمی مرتکب نشده است همچنان بلاتکلیف در زندان است
#محمد_حبیبی، #رسول_بداقی، #جعفر_ابراهیمی و سایر #معلمان_زندانی را با یا بدون تمدید قرار، در بند عمومی یا انفرادی بلاتکلیف در زندان اوین محبوس نگاه داشته اند.

ادامه زندان (و در مواردی آزار و پرونده سازی جدید در زندان، با استفاده از زندانیان شرور و تبهکار اجیر شده، علیه فعالین زندانی کارگری) فقط و فقط با هدف انتقام جویی از شکست و ناکامی صورت می گیرد.

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن قدردانی و سپاسگزاری از کارگران و تشکل های مستقل کارگری و معلمی در سراسر کشور ودر سطح بین المللی، از عموم فعالین کارگری، کنشگران صنفی و حامیان جنبش کارگری میخواهد در برابر این ظلم آشکار به کارگران و معلمان و مزدبگیران کمالان و بیش از پیش صدای کارگران و معلمان دربند باشند.

ما بار دیگر یادآوری می کنیم که هیچ اندازه ظلم و زورگویی نمی تواند اراده معطوف به آزادیخواهی و عدالت طلبی فعالان زندانی را درهم بشکند.

مطالبه گری جرم نیست؛ ایجاد تشکل مستقل کارگری جرم نیست و قائم به فرد هم نیست که با انتقام از فعالین کارگری و معلمیِ زندانی پایان بگیرد

کارگر و معلم زندانی آزاد باید گردد
#رضا_شهابی، #حسن_سعیدی، #کیوان_مهتدی، #رسول_بداقی، #محمد_حبیبی، #جعفر_ابراهمی و کلیه دیگر کارگران و #معلمان_زندانی آزاد باید گردند!

چاره زحمت کشان وحدت و تشکیلات

🔹🔹🔹

لطفا عضو کانال شورا شوید و کانال را به دانش‌آموزان، اولیا و همکاران معرفی نمایید 👇👇👇

🆔 @kashowra

دریافت اخبار از طریق آیدی زیر 👇👇👇

@kashowranews

4 thoughts on “بن بست سناریوی نخ نمای اطلاعاتی با مقاومت درخشان فعالین کارگری و معلمی زندانی

  1. marizon ilogert

    Have you ever thought about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is fundamental and all. Nevertheless imagine if you added some great pictures or video clips to give your posts more, “pop”! Your content is excellent but with pics and video clips, this website could certainly be one of the very best in its niche. Terrific blog!

    Reply
  2. baccaratsite

    It’s really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know baccaratsite ? If you have more questions, please come to my site and check it out!

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *